Розподіл за листопад 2021

Шановні споживачі теплової енергії!

           Як ми уже повідомляли з 1 жовтня 2021року  змінилися  умови  нарахування послуги з постачання теплової енергії.

Зокрема, змінився порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг та набула чинності Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, що затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2018 № 315.

Підприємством  проведена ревізія  місць загального користування (МЗК) та допоміжних приміщень будинків ,  функціонування внутрішньобудинкових систем опалення міста Нововолинська та селища Благодатне.

Крім цього,  Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021року №1209 надається право теплопостачальному підприємству  коригувати розмір нарахувань за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води споживачам ( крім населення, бюджетних установ, релігійних організацій) в зв”язку із щомісячною зміною ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника) починаючи із нарахувань за жовтень 2021року у місяці, що настає за розрахунковим періодом.

Так, як підприємство за жовтень місяць використало природний газ за замовленим обсягом 1, проведено коригування тарифу за теплову енергію. Наказом по підприємству від 25.11.2021р. №137 “Про перерахунок плати за теплову енергію” тариф на теплову енергію для інших споживачів за жовтень місяць 2021 року  складає-2191,81грн/Гкал.

Споживачам категорії (інші споживачі ) буде проведено зміну розміру нарахувань  за жовтень місяць 2021року.

Нагадуємо споживачам, що комерційний прилад обліку теплової енергії обліковує ВСЮ теплову енергію, витрачену у будівлі, а не лише на опалення квартир. Тому справедливо, що власник  кожного приміщення оплачує свою частку. Дві складові оплачують ВСІ співвласники будівлі – це обсяг теплової енергії, витрачений на опалення МЗК та функціонування внутрішньобудинкової  системи. Далі неопалювані квартири або квартири з індивідуальним опаленням оплачують за втрачену теплову енергію в транзитних трубопроводах в їх квартирах, якщо стояки неізольовані. Залишок теплової енергії розподіляється на квартири з централізованим теплопостачанням.

Більш детальну інформацію по будинку в якому проживаєте, Ви зможете отримати на сайті КП”Нововолинськтеплокомуненерго” в рубриці “Інформація” натиснувши  – (за посиланням) в кінці оголошення.

Інформація ( за посиланням) буде поновлюватись щомісячно до 15 числа.