Рішення про коригування тарифів на теплову енергію

УКРАЇНА

      ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  Нововолинської  міської  ради

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

 

від 11 жовтня 2021 року  №380 м. Нововолинськ

 

Про коригування  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води

 

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018   №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та  постачання,  а також  розрахунків  тарифів на комунальні послуги, поданих  для  їх  встановлення»,  заяви  КП  «Нововолинськтеплокомуненерго» від 23.06. 2021 року та 06.10.2021 року, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Встановити скоригований тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води з моменту початку опалювального періоду, згідно з додатками 1, 2, 3.
  2. КП «Нововолинськтеплокомуненерго» повідомити споживачів про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, релігійних організацій, бюджетних установ та інших споживачів.
  3. Директору КП «Нововолинськтеплокомуненерго» у разі зміни обсягу окремих витрат, зокрема податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизації, цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, проводити перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.
  4. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету від 20.08.2020 року №204 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» та рішення від 11.01.2021 №1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.08.2020 №204 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пасевича М.Ф.

Міський голова                                                                              Борис КАРПУС

Завантажити рішення з додатками