Опалювальний сезон 2022/2023 буде найскладнішим за часи незалежності

Президент Володимир Зеленський заявив, що опалювальний сезон 2022-2023 років в Україні через війну буде найскладнішим за всі часи незалежності. Втім він запевнив, що держава робитиме усе, аби тарифи для населення не змінились.

«В умовах, які ми маємо наразі через агресію росії, це справді буде найскладніша зима за всі роки незалежності. Але! Все нормально. Маємо пройти її так, щоб наші люди відчували нормальну роботу держави… Хочу окремо підкреслити, що поставив уряду дуже конкретне завдання: зробити все, щоб тарифи на газ та електрику і в наступному опалювальному сезоні не змінилися. Людям і так складно, бо війна. Це буде забезпечено», – сказав Володимир Зеленський.

Він нагадав, що за тарифи на тепло і гарячу воду відповідає й місцева влада, тому вона  має забезпечити їхню незмінність наступного опалювального сезону.

За словами президента, уряд вже взявся за створення штабу для підготовки до опалювального сезону 2022-2023 років. До нього увійдуть прем’єр-міністр, профільні міністри, керівники «Нафтогазу», «Укренерго», «Енергоатому» та НКРЕКП.

«Що б не планували собі окупанти, ми маємо готуватися до наступної зими у нашій державі, на своїй землі, для всіх громадян», – акцентував Володимир Зеленський.

Водночас глава держави додав, що під час наступного опалювального сезону Україна не буде продавати за кордон газ і вугілля, весь видобуток спрямують на потреби населення.

Разом із тим, як наголосив президент, Україна робить усе для того, аби наростити експорт електрики.

Нагадаємо, нещодавно в уряді запевнили, що тарифи на газ і тепло для українців під час війни залишаться незмінними, адже дофінансовувати підприємства теплокомуненерго буде держава.

Не стоїть осторонь і наше підприємство.Працівники чітко усвідомлюють всі завдання, поставлені урядом.Аби успішно пройти  опалювальний сезон 2022-2023років вже сьогодні зроблено величезний обсяг робіт,а саме:

-замінено 774,5 п/м теплових мереж у двотрубному вимірі.З них  292п/м на попередньоізольовані пінополіуританом;

-промито внутрішньобудинкові системи у 149 будинках;

-проведено ремонт запірної арматури, стояків,вентилів у 23 будинках;

-проведено гідравлічні випробовування на ділянці в 40,483км  теплових мереж (70,8%);

закінчено роботи по ремонту контрольно-вимірювальних приладів та апаратури на 4-х котельнях;

-проведено ремонт пальників, тягодуттєвих пристроїв на котлах по вул.Святого Володимира 5а;

-проведено ремонт зворотніх клапанів, помп подачі гарячої води,чистку водопідігрівачів на ЦТП, ремонт димососів та вентиляторів;

-проведено повірку лічильників комерційного обліку теплової енергії у 32 житлових будинках на суму -140,8 тис.грн за рахунок коштів абонентської плати.

Це ,навіть, не повний перелік робіт по підготовці до опалювального сезону.Всі завдання будуть виконані.

Основним видом  палива   для надання послуг з теплопостачання є- природний газ.Підприємство боргує перед  газопостачальною компанією за сезон 2021-2022рр-8243,4 тис.гривень.Крім ,цього залишився борг перед НАК”НАфтогаз” за попередні періоди-49048,5 тис.грн.

Умовою підписання додаткової угоди на постачання природного газу є оплата за використані обсяги попередніх періодів .На  01. 07. 2022року населенням не сплачено за надані та спожиті послуги 42462,9 тис.гривень. За період з січня місяця 2022р. подано  84 судових проваджень на загальну суму-2208,7 тис.грн.

З метою створення умов для безперебійного, надійного безпечного проходження опалювального сезону , просимо споживачів вчасно сплачувати  за отримані комунальні послуги.Це наш вклад в економіку країни в теперішніх складних умовах воєнного стану.

Разом наблизимо перемогу.