Шановні споживачі теплової енергії!

Зважаючи на значне збільшення вартості енергоносіїв, мінімальної заробітної плати вартість послуг на теплопостачання з нового опалювального сезону теж буде переглянута відповідно до вимог законодавства.
У структурі тарифу на опалення  витрати на природний газ складають–  70% собівартості послуги.   Вартість природного газу, запропонована зараз- 9452,99грн з ПДВ за тис.куб .(з розподілом і транспортуванням), що на13 відсотків вище як   в діючому тарифі на опалення — 8361,85грн з ПДВ за тис.куб.Це спричинить зростання тарифів на опалення в опалювальному сезоні 2021-2022рр.в нашому місті на 20-25%.

Згідно  нових договорів  на закупівлю газу, проплати мають проводитись двома платежами: аванс і оплата за  спожитий газ.Несвоєчасна оплата споживачів за надані послуги призведе до проблем як у самого підприємства, так і в споживачів.

Водночас, за словами члена експертної ради Міністерства енергетики Геннадія Рябцева, тарифи немало залежатимуть і від позиції органів місцевого самоврядування.
«Теплокомуненерго працюють із різною ефективністю, у них різна кількість абонентів, на яких можна розділити витрати, так само різна довжина тепломереж і їхня якість, різні тепловтрати. Якщо орган місцевого самоврядування не буде щось робити, щоб компенсувати витрати тепловиків, то до тих 20%, на які зросте вартість газу, додасться ще близько 15-20%. Якщо нічого не зміниться, до початку опалювального сезону тарифи зростуть на третину», – говорить він.