До уваги споживачів теплової енергії!

На виконання доручення Пре’мєр-міністра України Д. Шмигаля від 08.04.2021 №14323 Міністерство розвитку громад та територій України розглянуло спільного листа Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» щодо вирішення проблем галузі комунальної теплоенергетики та повідомляє.

29.04.2021 було повернуто з підписом Президента України прийнятий Верховною Радою України Закон України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (реєстр. законопроекту №2458), який передбачає перехід на нові договори про надання комунальних послуг та запровадження публічних договорів-приєднання про надання комунальних послуг. Вказаний Закон набирає чинності з 01.05.2021.

Згідно з положеннями Закону договори про надання комунальних послуг, у тому числі із співвласниками багатоквартирних будинків, які не прийняли рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями відповідних комунальних послуг протягом двох місяців з дня набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг.

Для реалізації норм зазначеного Закону Мінрегіоном розпочато роботу щодо розробки необхідних підзаконних нормативно-правових актів.