Розпорядження про початок опалювального сезону 2020-2021 р.р.

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

від 13 жовтня 2020р. №103-р.  м. Нововолинськ

 Про початок опалювального сезону 2020-2021 р.р.

 

Відповідно до Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №830, та Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 (зі змінами), розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 06.10.2020 №591 «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років»:

 

  1. Зобов’язую КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради (Гаврилюк А.М.) та ТзОВ «Теплопостач» (Коптюк А.В.):

1.1. Розпочати опалювальний сезон 2020-2021 років в місті Нововолинську та селищі Благодатному 16 жовтня 2020 року.

  • Надати письмову інформацію управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради  про початок опалювального сезону.
  • Здійснювати теплопостачання та гаряче водопостачання з дотриманням встановленого порядку в першу чергу дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам, стаціонарному відділенню територіального центру соціального обслуговування населення в селищі Благодатному.
  1. ТзОВ «Теплопостач» (Коптюк А.В.) розпочати опалювальний сезон у Нововолинській центральній міській лікарні 14 жовтня 2020 року.
  2. Нововолинській дільниці Володимир-Волинського відділення ПАТ «Волиньгаз» (Галій О.В.) забезпечити подачу газу на котельні міста Нововолинська та смт. Благодатне і  населенню в будинки приватного сектору.
  3. КП «Нововолинськтеплокомуненерго» (Гаврилюк А.М.), Нововолинська дільниця Володимир-Волинського відділення ПАТ «Волиньгаз» (Галій О.В.), ТОВ «Волиньгаз Збут» (Кошара А.Ю.), ТзОВ «Теплопостач» (Коптюк А.В.) застосувати до кожного боржника передбачені законодавством і договорами заходи, щодо своєчасності та повноти розрахунків за природний газ і теплову енергію.
  4. Управлінню соціального захисту населення (Волчанюк Н.Б) провести розрахунок субсидії на опалювальний сезон для громадян, які проживають в будинках з встановленими лічильниками обліку теплової енергії та громадянам, які проводять оплату за тепло по сезонному тарифу згідно інформації комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго», ТзОВ «Теплопостач», про початок опалювального сезону.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на радника міського голови Рожелюка В.Д.

 

 

 

Міський голова                                                                                    В.Б. Сапожніков

 

Миронюк 32335