Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2018р. №211 «Про упорядкування надання житлових та комунальних послуг комунальними підприємства міста у сфері житлово-комунальних послуг»

 

Відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою надання якісних та своєчасних житлових та комунальних послуг  населенню міста, якісного та безперебійного технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання гарячої води, враховуючи клопотання КП «Нововолинськтеплокомуненерго» від 03.12.2018 №65/101, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Внести зміни в пункт 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2018р. №211«Про упорядкування надання житлових та комунальних послуг комунальними підприємства міста у сфері житлово-комунальних послуг», а саме:

  1. КП «Нововолинськтеплокомуненерго» (Гаврилюк А.М.) здійснювати нарахування споживачам за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання гарячої води відповідно до даного рішення з 01.02.2019 року.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                                              В.Б. Сапожніков

Подлевський 30586

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *